Dan Nekonečný Super.cz

Nejúchylnější a nejzářivější rozhovor letošního roku! Nic šílenějšího už letos neuslyšíte!

Nikdo v českém šoubyznysu nemá tak zářivý úsměv jako Daniel Nekonečný (✝52). Jak dokázal docílit takhle neuvěřitelně bílých zubů? Nekonečný nám prozradil svůj přísně tajný recept, který prý střežil dlouhá léta.

"Je to speciální abrazivní pastou, je v ní jemný skelný prach, a tou musím drhnout před spaním, ráno zase znovu, po každém jídle, nápoji, ovoci i po vystoupení musím stále čistit. Abych měl stejný úsměv jako můj kamarád tygr v Thajsku, můj kamarád lev v Keni a jaguár v Amazonii," vysvětluje Nekonečný.

"Abych měl tu správnou euforii s rozzářeným úsměvem a ohni zlepšoval náladu. Vědci zjistili, že zvětšená intenzita světla ji zlepšuje. Proto rozzařuji život každému, kdo po tom touží a kdo chce život užívat," prozrazuje.

Nikdo nedokáže pochopit, kde bere Nekonečný tolik energie. Snad nikdy ho nikdo neviděl skleslého. Naopak. Na jednu otázku dokáže s nadšením odpovídat i deset minut a je k nezastavení.

"Pracuji na tom, aby se mi zapalovala lýtka každý den. Na světě je taková spousta žen. V Praze to je nádhera. V jižních Čechách to je ještě větší nádhera, na Moravě to je nejkrásnější. Máme nejkrásnější bohyně na celém světě," dodal zpěvák. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků