Z téhle dívenky vyrostla královna krásy.

Z téhle dívenky vyrostla královna krásy. Foto: Super.cz/archiv České Miss

Kdo by to byl do ní řekl? Z téhle malé husopasky jezdící na oslíkovi vyrostla nejkrásnější dívka Česka a kopie Aleny Šeredové

8. srpna 2015 5:55

Půvabná tmavovláska Nikol Švantnerová (25) si letos splnila velký sen, když se stala vítězkou klání krásy Česká Miss. Kráska, kterou srovnávají se slavnější kolegyní Alenou Šeredovou (40), se narodila v Šumperku, ale většinu života prožila v Českých Budějovicích, kde její tatínek působil jako fotbalový brankář a později trenér.

Jako téměř každá malá holčička zbožňovala zvířata, a tak má ve svém rodinném albu řadu úsměvných momentek s domácími zvířaty. Na jednom ze snímků vypadala jako husopaska, na dalším zase hrdě jezdila na roztomilém oslíkovi.

Ač už tehdy byla s rozvernými copánky na hlavě za velkou parádnici, nikdo ještě nemohl tušit, že z ní jednou vyroste nejkrásnější dívka Česka. Zvláště proto, že byla odjakživa vedena ke sportu a díky tatínkovi zbožňovala od malička fotbal.

Však také momentálně randí s fotbalistou Teplic Jakubem Horou. Než se z atraktivní krásky stala úspěšná misska, prošla si hodně těžkým obdobím. Jako jedna z mála začínajících modelek totiž přiznala, že trpěla anorexií.

Dnes už je ale v naprostém pořádku a sama přiznává, že mezi její nejoblíbenější jídla nepatří zrovna ty nejdietnější pokrmy. Ráda si prý dopřeje svíčkovou i pravé slovenské halušky. 

Anna Veškrnová , Super.cz