Bar Refaeli neodhadla velikost bikin.

Bar Refaeli neodhadla velikost bikin. Profimedia.cz

To je pohled: Nádherná topmodelka Bar Refaeli neuhlídala o číslo menší podprsenku

27. července 2011 13:10

Topmodelka a bývalá přítelkyně Leonarda DiCapria (43) Bar Refaeli (26) v těchto dnech vystavuje své exkluzivní tělo na plážích italského letoviska Porto Cervo na severu Sardinie. Dovolenou tráví se svým současným partnerem Davidem Fisherem a vypadá nadmíru spokojeně. Pouze plavky Bar nezvolila úplně šťastně. Modrý vrchní díl byl totiž minimálně o číslo menší. Modelka musela neustále hlídat, jestli jí někde něco nevykukuje. Nakonec byli paparazzi přeci jen rychlejší a chvilku modelčiny nepozornosti zachytili.

Bývalí dlouholetí partneři Leo a Bar si tak nyní užívají se svými novými láskami. Zatímco Izraelka Bar se tulí k Davidovi, Leonardo rozhodně netruchlí. Krátce po jejich rozchodu letos v květnu se herec objevoval ve společnosti pokaždé s jinou sličnou dámou. Ve vztahu nakonec skončil s třiadvacetiletou americkou herečkou a modelkou Blake Lively.

Refaeli také hned po Leonardovi neskočila do Davidovy náruče. Spojována byla před ním například s izraelským basketbalistou Omri Casspim. Během dvouměsíční známosti s Fisherem toho však dvojice stihla poměrně dost. Před pár týdny spolu navštívili její rodný Tel Aviv. Na nákupy si zase minulý týden zajeli do francouzského Saint Tropez. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz