Meital Dohan na akci Children's Justice Campaign Event

Meital Dohan na akci Children's Justice Campaign Event Profimedia.cz

Dvojitý trapas na akci pro děti: Herečce se skvrnitým make-upem vykouklo překvapení z výstřihu

16. května 2015 21:55

Organizátoři charitativní události pro děti Children's Justice Campaign Event si na červený koberec pozvali tu pravou... Pokud by se totiž náhodou stalo, že si někdo nevšimne jejího nevyvedeného make-upu, vytasila na něj další eso z rukávu.

Zamaskovat kruhy pod očima po probdělé noci dá někdy zabrat i těm nejzručnějším vizážistům. Herečka Meital Dohan před charitativní akcí v Beverly Hills na takového přeborníka evidentně nenarazila. I když líčení bylo jinak na její poměry až mimořádně vydařené, ani tentokrát se jí nepovedlo sklidit chválu. A to ani výběrem šatů a doplňků.

Extravagantní herečka se na večírku objevila s bílými skvrnami pod očima a finální dojem nezachránila ani metalickými šaty, punčochami a lacině vypadající růžovou obuví, která možná měla ladit s vyčuhujícími ramínky od podprsenky. Z té přitom nakonec vykouklo i něco dalšího.

Pětatřicetiletá Dohan pocházející z izraelského města Ra’anana se objevuje převážně v seriálech (Rodina Sopránů, Tráva, První den zbytku mojí smrti a další), ale posledních pár let to zkouší i jako zpěvačka. A její počínání není zase až tak marné. V roce 2011 vydala album I’m In Hate with Love, z nějž se uchytily převážně songy Yummy a On Ya se Seanem Kingstonem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz