Ornella Koktová je pořádná divoška!

Ornella Koktová je pořádná divoška! Michaela Feuereislová

Ornella Koktová prozradila pikantní tajemství: Porod jsem si vyvolala vášnivými chvilkami sama se sebou!

Ornella Koktová (28) je jako přízrak. Z rukávu sype jednu šokující historku za druhou, a je až s podivem, že tuhle si pro sebe nechávala tak dlouho. Až dvacet šest měsíců po porodu plodu nemanželské lásky Quentina, který byl vlastně hlavní příčinou rozvodu jejího dnes již muže Josefa Kokty s jeho bývalkou Gabrielou Partyšovou (42), přiznala, že si porod vyvolala čtyřhodinovou samohanou!

Ornella přišla do erotické show a připadalo by jí nepatřičné, aby místo informací o intimnostech hovořila třeba o háčkování. Proto na sebe práskla, že co se týče erotiky, vůbec nejnáruživější byla během těhotenství. „Masturbovala jsem dokonce čtyři hodiny před porodem v koupelně, nemohla jsem to vydržet! Tím jsem si vlastně porod vyvolala! Byl to mazec,“ prozradila Blesku.

K prvnímu sblížení s Josefem Koktou došlo prý hned poté, co ji pozval na oběd. Nechal jí v restauraci pod bytem, který s Partyšovou vlastnil v pražské Pařížské ulici, klíče na stole a za pár okamžiků už byl z dvojice milenecký pár.

A že ani v manželství neztrácejí chuť na experimenty, potvrdila tím, že jednou na svého „Pepíčka“ vzala bičík. „Šlehla jsem ho natolik do obličeje, že tam pak měl jizvu,“ dodala s tím, že tvrďárny radši už s chotěm nezkoušejí a pomůcku pro drsné hrátky dostal malý Quentin. 

Co říkáte na Ornellino pikantní odhalení?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků