Bydlení slavných: 5 fantasticky zařízených interiérů

Chcete, aby to u vás doma vypadalo jako v sídle Bruce Willise či Diany Keaton? Aby každá návštěva v němém úžasu obdivovala váš designérský talent? Žádný problém! Potřebujete k tomu jen dvě věci: ten správný nábytek (plus bytové doplňky) a trochu inspirace. My pro vás máme obojí - industrialní židle, komody, konferenční stolky, … i podnětné fotografie několika překrásně pojatých místností.
Richard Gere

Richard Gere

Jestli se vám líbí stejně jednoduchý, vzdušný dům plný dřeva a přírodních doplňků jako právě Richardovi Gerovi, tak by v něm neměl chybět konzolový stolek, který se dá využít jako odkládací a uskladňovací prostor, ale také místo například pro zrcadlo.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Patrick Dempsey

Patrick Dempsey

Industialní styl je v dnešní době velmi oblíbený. Pokud i vy patříte mezi jeho fanoušky stejně jako americký herec, model a automobilový závodník Patrick Dempsey, zkuste začít obměnou například židlí ve vašem domově a budete překvapeni, jak moc se celý pohled na pokoj díky nim změní a zmodernizuje.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Bruce Willis

Bruce Willis

V bývalém domě známého akčního hrdiny můžete mimo jiné obdivovat komodu, která udělala ze slunné, ale jednoduché předsíně nádhernou srdeční záležitost. Tyto honosné a přesto elegantní a ušlechtilé kusy nábytku dokáží v každém domě dotvořit požadovaný styl a nadchnout.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Diana Keaton

Diana Keaton

Při pohledu na tento koutek v jídelně Diany Keaton zaplesá srdce každému milovníkovi domácí pohody a útulné atmosféry. K vytvoření takového prostředí je nutné kromě úchvatného nábytku myslet také na vhodné bytové doplňky, které skvěle podtrhují celkovou atmosféru místnosti. Vřele doporučujeme výrobky například od dánské společnosti IB Laursen.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Patrick Harris

Patrick Harris

Oblíbený herec Patrik Harris je zkrátka stylový ať už ve známém seriálu Jak jsem poznal vaši matku, tak ve stylu bydlení. Vsadil na perfektní výběr nástěnné dekorace i obrazů a my mu dáváme palec nahoru. A co vy? Také se dokážete nadchnout pro krásný obraz či grafiku a nebojíte se experimentovat?

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz

Časová osa článků