Josef Rychtář s kamarádkou Denisou u urny Ivety Bartošové

Josef Rychtář s kamarádkou Denisou u urny Ivety Bartošové Foto: archiv St. Lysého

Historie se opakuje: Přítelkyni Josefa Rychtáře prý chce opustit partner

11. května 2015 12:13

Iveta Bartošová (✝48) zničila jeho manželství, teď to vypadá, že „na oplátku“ možná Josef Rychtář (60) pomohl ke konci vztahu své kamarádce! Jak Super.cz již informoval, vdovec po Ivetě Bartošové se intenzivně stýkal s pohlednou blondýnkou Denisou, matkou tří dětiček, o níž někde sice prohlásil, že je jeho milenkou, ale pak otočil s tím, že jde jen o přítelkyni. Super.cz však nyní získal informace, že partner této dámy slibům o čistém přátelství příliš nevěřil, měl nasadit na svou drahou polovičku sledovací prostředky, a nyní se prý na základě zjištění svého pátrání chystá ukončit jejich vztah!

„Bylo to jako v akčním filmu. Příliš nevěřil jejím výmluvám, kde musí být do noci, a tak jí do auta nasadil GPSku. A prý tam snad byla i nějaká detektivní kancelář. Takže takhle přišel na to, jak často u Rychtáře je a chce se rozvést,“ dozvěděl se Super.cz od důvěryhodného zdroje.

To ale není vše, zdroj z rodiny muže prý má už i svědky, kteří souhlasili, že u soudu potvrdí, že se občas stávalo, že se u Rychtáře půvabná blondýna měla vyskytovat až skoro do rána. „I mně se ozvali, svědectví jsem slíbil. U toho, že by spolu měli vyloženě sex, jsem samozřejmě nebyl, ale asi za ním neběhala jako slepička jen tak. Kdo ví, jak to všechno bylo. Chodila si Pepovi stěžovat na toho muže a protože Josef až chorobně moc touží po domě Ivety, kdo ví, jestli jí nenakukal, že spolu jejího partnera, který pochází z nějaké bohaté rodiny, oškubou a koupí za to tu vilu. I to je možné,“ krčí rameny Rychtářův dřívější velký kamarád Standa Lysý.

Josef Rychtář dlouhodobě s redakcí Super.cz nekomunikuje, asi podle jeho mínění málo respektujeme jeho životní roli nešťastného vdovce. Již dříve však jakoukoli intimnost s vdanou Denisou striktně odmítal.

Super.cz se ozval i jistý muž, který tvrdí, že je současným partnerem Denisy a dušuje se, že jeho vztah nekončí a ani další informace nemají být pravdivé. Redakce se snažila opět ověřit informace u svých zdrojů, které si však trvají na svém. Případ budeme dál sledovat. 

David Zápal , Super.cz