Kdo je kdo?

Kdo je kdo? Foto: spoj, Profimedia.cz

Novorozená holčička Kate a Williama je prý celý bratříček George. Poznáte 'Princeznu Perfektní'?

3. května 2015 6:55

Britskému království celý včerejší den vládla euforie z narození druhého potomka vévody s vévodkyní z Cambridge, který byl netrpělivě očekáván celý týden. To ale znamená, že se o pozornost svých rodičů bude muset s čerstvě narozenou princeznou dělit téměř dvouletý George, jemuž jakoby prý sestřička z oka vypadla. Pár hodin po porodu byla skutečně krásná. Britská média ji už začala familiárně nazývat 'Princeznou Perfektní'.

Dvanáct hodin po příjezdu do nemocnice a deset hodin po porodu. Právě po takové době vévodkyně představila světu v doprovodu pyšného otce Williama novorozenou holčičku. A byla jak jinak, než krásná, usměvavá a dokonale upravená. Jako kdyby ji od vyčerpávajícího výkonu dělilo spíš několik dní, ne hodin.

V datech narození třetího následníka i čtvrté následovnice britského trůnu přitom figurují dvojky. Zatímco princezna, jejíž jméno zatím stále nebylo veřejnosti sděleno, bude mít v rodném listě vepsán 2. květen, její bratr se narodil 22. července. To však není zdaleka jediná podobnost. Mnozí si totiž už stačili všimnout, že se nově nejsledovanější sourozenci světa rozhodně nezapřou i po vizuální stránce… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků