Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová Foto: Martin Hlaváč

Mesarošová měla děsivou nehodu. Sanitka ji odvezla do nemocnice, policie šetří řízení pod vlivem alkoholu

Má to ale smůlu! Dominika Mesarošová (35) na prvního máje brzy ráno zažila pořádný šok a možná se i podruhé narodila. Jak se Super.cz dozvěděl, v pražských Hrnčířích do ní v pátek v půl jedenácté v zatáčce vrazilo auto jedoucí v protisměru a lékaři ji museli kvůli zraněním transportovat do nemocnice. Věc prý navíc šetří policie pro podezření na řízení pod vlivem alkoholu u druhého účastníka nehody!

„Mohu potvrdit, že jeden účastník nehody s rokem narození 1970 policisté po provedení orientační dechové zkoušky naměřili jedno promile. Následně byl odvezen do nemocnice k odběru krve. Je zde podezření z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a také ublížení na zdraví z nedbalosti,“ řekl Super.cz pražský policejní mluvčí Jan Daněk

Informace o stavu Dominiky jsou zatím kusé, vypadá to ale, že modelka snad není vyloženě ve vážném stavu. „Dominiku odvezla z místa nehody záchranka, kterou si sama zavolala. Byla v šoku a museli jí dát na místě injekci,“ prozradil nám zdroj blízký Dominice. Té naštěstí ve vinohradské nemocnici nenašli žádné vážnější zranění a byla propuštěna do domácího ošetřování. Má však údajně pohmožděné celé tělo a zablokovaný krk.

Mesarošovou se nám nepodařilo zkontaktovat, podle našich zpráv je otřesená. V sobotu ji přitom čekal casting na sedmý ročník projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Podle jejích přátel se sice nemohla skoro hýbat, ale přesto se chtěla za každou cenu zúčastnit. Ví totiž, že se kvůli ní sjíždějí do Prahy adeptky na modeling z celé republiky.

Redakce Super.cz zjišťuje další informace. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků