Polibek na rozloučenou

Polibek na rozloučenou Profimedia.cz

Neuhodnete, s kým se to líbá Kate Hudson: Je to její nádherný bratr!

3. května 2015 11:45

Na první pohled vypadají jako výstavní pár, ale nenechte se mýlit, už pár měsíců singl Kate Hudson nemá žádný nový objev. Hezoun, se kterým si rozlučkové políbení vyměnila na ulici v losangeleském Brentwoodu, je jejím starším bratrem. Osmatřicetiletý Oliver Hudson se stejně jako slavnější sestra živí jako herec.

Dvojice ve středu posnídala v tamní kavárně Early World Cafe a přizvala k sobě i strýce Marka Hudsona, který byl díky svému duhovému plnovousu nepřehlédnutelným článkem. Jak je vidět, Kate s o dva roky starším Oliverem pojí vřelé vztahy, což musí těšit především jejich matku Goldie Hawn. Oba mají ale i stejného otce, amerického hudebníka Billa Hudsona. Po rozvodu rodičů v roce 1980 je však vychovával a přijal za své životní partner Goldie Kurt Russell, s nímž jsou v partnerském vztahu již pětatřicet let.

Oliver Hudson nejvíce proslul v komediální sérii Pravidla zasnoubení, kde ztvárnil hlavní roli Adama Rhodese. Jinak ale štěstí na velké herecké příležitosti neměl. Jeho ženou je Erinn Bartlett, s níž má tři děti - sedmiletého Wildera, pětiletého Bodhiho a téměř dvouletou dceru Riu Lauru. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků