William a Catherine jsou svoji už čtyři roky

William a Catherine jsou svoji už čtyři roky Profimedia.cz

William a Kate tráví výročí svatby v porodnici: Připadne na 29. duben dvojí důvod k oslavám?

29. dubna 2015 15:02

Dnes jsou to přesně čtyři roky, co se v Londýně uskutečnila svatba století: princ Williamem (35) si vzal dlouholetou partnerku Kate Middleton (36). A jelikož celá Velká Británie už nějaký čas netrpělivě očekává příchod dalšího královského potomka, k němuž musí dojít každým dnem, výročí se tak pochopitelně ocitlo na vedlejší koleji.

Vévodkyně z Cambridge má určitě nyní myšlenky úplně jinde, ale její choť si jistě vzpomene a do nemocnice St. Mary‘s své ženě kytičku přinese. Pokud by se navíc podařilo miminko přivést na svět dnes, radost by byla o to větší!

Vévodkyně totiž podle zahraničních serverů už téměř týden přenáší. Termín byl údajně stanoven na 23. duben. Britský Telegraph spekuloval už i o umělém vyvolání porodu. Catherine měla podstoupit několik vyšetření včetně ultrazvuku, aby se lékaři ujistili, že je s děťátkem vše v pořádku. V takovém případě prý maminka může porodit i o dva týdny později, než bylo původně uváděno.

Za uplynulé roky se však oběma hlavním aktérům pohádky, kterou začal psát sám život již před dvanácti lety, obrátil život vzhůru nohama. Z obyčejné holky z vyšší střední třídy se stala budoucí královna, která z Williama udělá již brzy dvojnásobného otce. Svým vřelým vystupováním a přístupem k 'poddaným' se navíc Catherine těší podobné popularitě jako kdysi princezna lidských srdcí Lady Diana. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz