Zuzana Belohorcová s dcerkou Salmou.

Zuzana Belohorcová s dcerkou Salmou. Michaela Feuereislová

O krásnou Zuzanu Belohorcovou nikde nestojí: Nemůže vůbec sehnat práci

25. července 2011 11:21

Moderátorka Zuzana Belohorcová (42) přijela na jaře do Čech a těšila se, že se vrátí ke svojí práci. Ale má smůlu. Bývá sice zvána na různé párty, většinou ovšem jako host. V poslední době měla jen jediný kšeft. Čekala víc.

Zuzana se vrátila společně s partnerem Vlastou Hájkem, který se stará o provoz kavárny na pražském Malostranském náměstí, a dcerkou Salmou. S tou také tráví téměř veškerý čas.

"Žádné pracovní nabídky se nehrnou. V létě nejsou skoro žádné akce, všichni šetří. Nabídky mám až na září a říjen, ale to už chceme jet nazpátek do Miami," svěřila Super.cz Zuzana. "Ale kdyby to byl velký kšeft, na otočku bych přiletěla," nechce odradit potenciální klienty.

V Čechách navíc Belohorcovou trápí velká alergie. "Skončila jsem dokonce i v nemocnici. Teď mi doktorka předepsala speciální kapky a užívám pravidelně léky, zlepšilo se to," doufá moderátorka. Přestože nemá žádné pracovní nabídky, nevyhýbá se ale účasti na charitativních akcích.

"Ráda pomohu, když je to v mých možnostech," zmínila na kladenském náměstí Sítná, kde svojí účastí přispěla při pořádání charitativní akce Chance4Children pro projekt Dr. Klaun v kladenské nemocnici. Spolu s ní se objevili také nejslavnější kladenští hokejisté. 

Saša Šeflová , Super.cz