Dominika Mesarošová se svou novou modelkou Karlou Adámkovou

Dominika Mesarošová se svou novou modelkou Karlou Adámkovou

Princezna Silikonka si našla novou kobylku do stáje modelek. Líbí se vám?

Dominika Mesarošová (36) se už nějaký ten rok pečlivě připravuje na budoucí modelkovský důchod, a tak pořádá kempy pro modelky. Za sebou má už šestý ročník, v každém z nich si vybrala jednu ze začínajících modelek, s nimiž spolupracuje. Tentokrát je vítězkou osmnáctiletá blondýna Karla Adámková z Prahy. Jak se vám líbí?

Finále projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři se konalo hned poté, co parta dívek po týdnu tvrdého tréninku v resortu v Praze odešla módní přehlídku.

„Karlu jsem si vybrala, protože je to dívka, která nejenom má dobré srdce a je šoumenka, ale má i šmrnc. Umí se dobře postavit, vypadá dobře na fotkách i na mole a myslím si, že na to jako jedna z mála má, aby se dostala nahoru a prosadila se. Když na tom bude pracovat s citem a rozumem a nestoupne jí to do hlavy, má šanci. Je to holka krev a mléko, žádná hubeňourka, což se mi strašně líbí,“ svěřila se Super.cz spokojená „paní šéfová“.

„Karla je moc příjemná, je s ní opravdu zábava. Sedí mi. Jsem spokojená,“ dodala. Druhá se umístila Monika Jáchymková a třetí byla Kateřina Mahovská. Za pár týdnů už Mesarošová pořádá casting na podzimní termín, tentokrát s vybranými dívkami poletí do Turecka. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků