Michaela Gemrotová

Michaela Gemrotová Foto: Mia Mirrelli

První česká operní pěvkyně, která se nafotila v prádle! Hvězda Fantoma opery odhodila stud a ukázala tělo

Také si myslíte, že operní pěvkyně rovná se korpulentní ženština? Většinou to tak bývá. Ale jsou mezi nimi i výjimky. Jednou z nich je hvězda muzikálu Fantom opery, pěvkyně Michaela Gemrotová (35). Ta má nejen božský hlas, ale také naprosto dokonalé tělo. Se svojí krásnou tváří by z fleku mohla zamířit i do vod modelingu.

Michaela nafotila pořádně žhavé fotky s českou fotografkou Miou Mirrelli a pořádně se u toho odvázala. Sama fotografka z toho byla překvapená. "Říkala jsem si, že bude trošku těžší Míšu rozfotit, protože zdůrazňovala, že za sebou příliš zkušeností coby modelka nemá. Ale překvapivě byla úplně uvolněná hned od začátku a byla to hrozně fajn spolupráce," řekla k focení Mia Mirrelli.

"V prádle jsem v životě nefotila, je to pro mě nové. Díky vystupování jsem ale zvyklá jít s kůží na trh. Při focení v prádle jsem se nestyděla, horší je se pak na sebe koukat," usmívá se Michaela.

"Uťáplá jsem nikdy nebyla, že bych jako operní pěvkyně nosila límečky a košile až ke krku, to opravdu ne. Vždycky jsem se snažila jít přirozenou cestou," vysvětluje.

Rozhodně nechtěla vulgární fotky, za které by se pak musela stydět. "Pro mě je hlavní, aby byly hezké a měly svůj půvab. Myslím, že nikdo z týmu neplánoval fotit snímky, za které bychom se pak museli všichni stydět," dodala Gemrotová, která vedle Fantoma opery zpívá operu především v zahraničí a v Čechách připravuje svůj první singl na pomezí popu a opery. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků