Miley a Patrick spolu vydrželi půl roku.

Miley a Patrick spolu vydrželi půl roku. Profimedia.cz

Konec lásky: Patrick Schwarzenegger dal košem Miley Cyrus

21. dubna 2015 11:02

Už pár týdnů se řešila vztahová krize Miley Cyrus (25) a Patricka Schwarzeneggera. Vše údajně začalo před měsícem, kdy Patrick odjel sám na dovolenou do Mexika, a co se týče dámské společnosti, rozhodně se nežinýroval. S půvabnou kamarádkou se objímal a dělal body shoty a nebývale se měl i ke své bývalce Taylor Burns. Ještě začátkem měsíce spolu sice pár zašel na společný oběd, ale od té doby každý trávil volný čas po svém. Vše nakonec vyústilo v očekávaný rozchod.

„Nejde o pauzu. Skončilo to. Každý je teď někde jinde. On studuje, ona se věnuje hudbě a kariéře. Rozešli se v přátelském duchu,“ potvrdil magazínu People zdroj z jejich okolí.

Zpěvačka si s o rok mladším modelem začala zhruba před půl rokem. V listopadu ji pak paparazzi načapali, jak odchází z jeho apartmá v Los Angeles, románek přitom spolu měli mít už v roce 2011. Jejich lásce od začátku veřejně nepřála Patrickova v USA velice vážená rodina v čele s otcem Arnoldem Schwarzeneggerem, který synovi dokonce pohrozil, že pokud se s Miley nerozejde, neuvidí z jeho jmění ‚ani vindru‘. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz