Bai Ling se zase předváděla...

Bai Ling se zase předváděla... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Známá herečka opět neuhlídala své choutky: Ani padesátka na krku nezastavila polonahou nestydu před tímto prostopášným selfíčkem

Americká herečka čínského původu Bai Ling (48) o sobě dlouho nedala vědět, což už nám připadalo hodně divné. Extravagantní hvězda třetí epizody Star Wars je totiž ráda středem pozornosti a neustále šokuje značně odvážnými modely.

Po krátké pauze, kdy se herečka snažila chovat umírněně, však Bai Ling opět všem ukázala, že ani s padesátkou na krku nehodlá přestat s obnažováním. Výstřední herečka se nafotila téměř nahá a snímkem v kalhotkách se pochlubila na sociální síti.

Bai Ling sice svá odhalená ňadra tentokrát zakrývala rukama, ale i tak se bylo na co dívat a herečka měla o pozornost postaráno. Osmačtyřicetiletá prostopášnice si rozhodně nechce připustit, že by od podobných manýrů měla ve svém věku upustit.

Sice vypadá na mnohem méně let, než má napsáno v občance, ale spíše než jako rozpustilá puberťačka by se konečně měla začít chovat jako vyzrálá dáma. Zvláště tehdy, když je o její herecký um ve filmovém světe pořád velký zájem, a tak podobné výstřelky na rozdíl od jiných bezejmenných hereček nemá vůbec zapotřebí. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků