Lady GaGa.

Lady GaGa. Profimedia.cz

Lady Gaga šokuje: Otec najal striptérku, aby mě učila na piano

Americká zpěvačka Lady Gaga (35) má zcela jasno, po kom podědila svou výstřednost. Nejstřelenějším členem její rodiny totiž je její otec Joe.

„Miloval se s dívkami pod plážovým chodníčkem v New Jersey než šel na návštěvu k Bruce Springsteenovi,“ prozradila na svého otce Lady Gaga.

„Viděl se ve mně. Mou první učitelkou hry na klavír byla striptérka, otec mi to řekl až později. Ptávala jsem se jí: Proč máte tak dlouhé nehty? Odpovídala zkrátka: Jednoho dne to pochopíš,“ zavzpomínala zpěvačka, která se vyžívá v extravagantních modelech.

Hvězda také v rozhovoru s americkým rozhlasovým moderátorem Howardem Sternem vysvětlila, proč nerada nosí kalhotky. „Nemám je ráda. Souhlasím s tím, že by ženy neměly nosit kalhotky. Můžou z nich mít zdravotní problémy,“ vysvětlila zpěvačka, která se svěřila, že měla naposledy sex jen několik hodin před rozhovorem.

Lady Gaga zároveň poodhalila, jak je na tom nyní s drogami. „Byla jsem bezpochyby závislá na kokainu. Nechala jsem toho, protože si mě otec zavolal a nakopal mi pr**l,“ zavzpomínala.

„Nešňupala jsem ve společnosti, dělala jsem to sama, lituji ale každé čáry, kterou jsem si dala,“ dodala zpěvačka a přiznala, že stále občas kouří marihuanu. „Nekouřím trávu často, říkám vám pravdu. Nerespektuji umělce, kteří nehovoří upřímně o tom, co dělají ve volném čase,“ dodala.

Zpěvačka se svěžila, že nejsmutnější chvíle svého života prožívala před půl rokem, když umíral její dědeček. Po jedné návštěvě u něj v nemocnici napsala svůj hit The Edge Of Glory. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků