Na trh přichází revoluční péče o pleť (i tu citlivou)!

20. dubna 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Zajímáte se o zdravé životní trendy? Chcete své pleti dopřát jen to nejčistší z jádra přírody bez přidaných ftalátů, parabenů či barviv? Nyní máte řešení konečně na dosah ruky. Jmenuje se Nutra Effects!
Zázračná chia

Zázračná chia

Výtažky ze semínek chia jsou hlavní složkou nového Hydratačního denního krému Nutra Effects od Avonu. Možná jste netušili, že semínka chia – také nazývaná super potravinou dneška - jsou největší zásobárnou omega 3 nenasycených mastných kyselin. Výjimečná jsou rovněž pro své hydrofilní vlastnosti, jelikož dokáží absorbovat až 12x větší množství vody, než jaký je jejich objem. Pleť tak nejen neskutečně hydratují, ale fungují i jako zásobárna všech důležitých vitamínů a minerálů. Hydratační krém Nutra Effects je ovšem unikátní ještě z jiného důvodu – díky svým vysoce hydratačním účinkům se dá používat bez ohledu na věk a kombinovat s dalšími výrobky péče o pleť.

Koupit
nyní na Avon.cz za 99 Kč včetně DPH
Chia plus kaolin

Chia plus kaolin

Pokud je vaše pleť z kategorie té mastnější a často se lesknoucí na problematické T-zóně, nevěste hlavu, novinku s revolučním složením si můžete dopřát i vy. Zvolte Matující denní krém Nutra Effects, který si ponechává všechny benefity hydratační řady, ale navíc je obohacen o přírodní matující složky.

Koupit
nyní na Avon.cz za 99 Kč včetně DPH
Chia a strelície

Chia a strelície

Pokud je vaším hlavním cílem rozzářit svou unavenou a našedlou pleť, jděte do Rozjasňujícího denního krému Nutra Effects. Bylo vědecky dokázáno, že aktivní látky obsažené v semínkách exotické rostliny strelície (možná ji znáte pod názvem Bird of paradise) odbourávají přebytečný bilirubin v pleti, který způsobuje její našedlost, a zanechávají ji viditelně rozjasněnou. Kromě toho se ale vaší pleti dostane i potřebné hydratace, jelikož chia semínka jsou obsažená ve všech produktových řadách Nutra Effects.

Koupit
nyní na Avon.cz za 99 Kč včetně DPH
Chia, strelície a granátové jablko

Chia, strelície a granátové jablko

Chia pro hydrataci a omega - 3 mastné kyseliny, strelície pro rozjasnění a... semínka z granátového jablka pro posílení tvorby kolagenu – to jsou hlavní esa v rukávu Denního krému s obnovujícím účinkem. Granátové jablko je známý antioxidant, který díky vysokému podílu vitamínu C pomáhá pleti vyrovnávat se s prvními známkami stárnutí a navrací jí pružnost.

Koupit
nyní na Avon.cz za 119 Kč včetně DPH
Nově vše na dosah ruky v e-katalogu!

Nově vše na dosah ruky v e-katalogu!

Od kampaně 6 (16. dubna) AVON na svých stránkách nově spustil online katalog, se kterým nakupování nikdy nebylo snažší. Stačí pár kliků a revoluční krémy Nutra Effects, které byly vyrobeny speciálně s přihlédnutím k potřebám a nárokům citlivé pleti, poletí k vám. Šťastný lov!

Prohlédnout
nyní na Avon.cz