Hůlkovi na dálnici začalo hořet auto.

Hůlkovi na dálnici začalo hořet auto. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová/ Archiv D. Hůlky

Daniel Hůlka měl obrovské štěstí: Na dálnici mu vzplálo auto. Škoda je milión korun

Jen málokdo ze šoubyznysu má takovou smůlu jako on. Zpěvák Daniel Hůlka (53) opět přežil svoji smrt. Po mnoha zraněních, kdy mj. spadl z balkonu nebo si rozbil obličej, když uklouzl po rybě, a překonání těžkého zánětu slinivky, teď málem uhořel.

Zpěvák jel ve svém terénním voze, který náhle začal asi 60 kilometrů před Bratislavou hořet. „Začalo se kouřit z motoru, rychle jsem zastavil, vzal psa a utekli jsme z již hořícího auta. Byli jsme hodně otřesení," svěřil Hůlka, jehož osud neustále pronásleduje.

"Mrzí mě, že nikdo nezastavil a ani se nezeptal, zda něco nepotřebujeme. Vyndal jsem z vozu výstražný trojúhelník a postavil ho asi 100 metrů za auto. Vzápětí ho srazil kamion. Zavolali jsme odtahovou službu a auto nechali odvézt do Bratislavy do servisu. Tam nám řekli, že praskla nějaká hadice s olejem, a proto auto začalo hořet. Auto je bohužel na odpis a předpokládaná škoda je cca milión korun. Bohužel teď budu muset shánět nové," prozrazuje zpěvák.

"Jsem moc rád, že jsme to přežili, přestože to bylo jen o vlásek a stáli při nás snad všichni andělé. Pořád jsme trochu v šoku, ale šťastní za to, jak to nakonec dopadlo dobře," uzavřel.

 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků