Speciál pro velká prsa

17. dubna 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
V obchodech máte potíže sehnat svou velikost podprsenky? Štvou vás věčně zaříznutá ramínka a bolesti zad? Velká prsa jsou vaším poznávacím znamením? Pak jásejte! Tento týden je váš!
Týden pro velká prsa

Týden pro velká prsa

Podprsenka pro velká prsa musí být pohodlná. Měla by mít široká ramínka a padnoucí střih. A měla by být vyrobena z kvalitních materiálů. A k tomu všemu by měla skvěle vypadat. A takové podprsenky stojí majlant, že? My ale víme, kde právě takové podprsenky najdete za super ceny. A tento týden navíc až o 30 % levněji. Přeci na Astratex.cz! Podívejte se na čtyři úžasné kousky, které v aktuální nabídce najdete.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pohodlí na prvním místě

Pohodlí na prvním místě

Ženy s velkými ňadry nejčastěji trápí nepohodlná ramínka, která se pod váhou prsou bolestivě zařezávají do ramen. Tomu je ale konec! Podprsenka Lilian má široká vypodložená ramínka, která udrží i opravdu velká prsa, aniž by se zařezávala. Navíc má zpevněné boky, kvalitní vyztužení a pevné kostice. A jako bonus ji zdobí vyšívaný tyl. Užijte si konečně pohodlí, které si zasloužíte!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Když toužíte po luxusu

Když toužíte po luxusu

Najít svůdnou a luxusní podprsenku ve větších velikostech bývá pořádný oříšek. My jsme ji ale našli! Svůdná saténová podprsenka Isabelle zaujme na první pohled krajkovými detaily a přepychovým vyšíváním. A jakožto podprsenka pro velká prsa má samozřejmě pořádná ramínka a vypracovaný střih. Nechte se hýčkat!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Když chcete opticky ubrat na objemu

Když chcete opticky ubrat na objemu

Nechcete, aby byla vaše prsa ve středu zájmu, a přesto se chcete cítit sexy? Podprsenka Fern je pro vás jako dělaná. Nevyztužené košíčky a speciální střih opticky zmenší a vymodeluje jakkoli velká prsa. Podkládaná krajka a hebké vnitřní části košíčků vám dodají potřebný pocit komfortu a vy se můžete konečně cítit sebejistě.

Koupit
nyní na ASTRATEX
I s plným dekoltem můžete být něžná

I s plným dekoltem můžete být něžná

Často panuje představa, že velká ňadra působí vulgárně. A příliš obdařené ženy si tak myslí, že nemají šanci proměnit se v něžnou vílu. Chyba! Něžná a romantická podprsenka Fabiola je toho důkazem, Růžové mikrovlákno s jemnými proužky a průhledný vyšívaný tyl vás v okamžiku zjemní. Praktický střih vám zase poskytne žádoucí oporu a vy si tak můžete bez obav užívat pocit něžné elegance.

Koupit
nyní na ASTRATEX