Andrea Pomeje má za sebou první velké úspěšné vystoupení v roli dýdžejky.

Andrea Pomeje má za sebou první velké úspěšné vystoupení v roli dýdžejky. Foto: Super.cz/Olga Hrušková

Na tuhle sexy dýdžejku je radost pohledět: Manželka Jiřího Pomeje to za mixážním pultem rozjela v tomto obrovském výstřihu

19. dubna 2015 9:56

Manželka Jiřího Pomeje (53) Andrea (30) se kromě péče o dceru Aničku naplno věnuje i jednomu svému velkému koníčku - působí jako dýdžejka. Za mixážním pultíkem už se objevila na několika menších akcích, ale teprve minulý pátek vystoupila vůbec poprvé pod svým jménem na velké akci v klubu Mecca.

Andrea přiznala, že byla velmi nervózní, protože před tolika lidmi ještě nikdy nehrála.

„Strašně moc jsem se těšila, ale zároveň jsem měla z vystoupení velké nervy a stres, aby všechno dobře dopadlo,“ svěřila Super.cz Andrea, která nakonec sklidila velké ovace.

„Nakonec bylo úplně narváno a myslím, že byli všichni spokojení a akce se povedla,“ dodala sympatická brunetka, která se tak nemusí bát o další nabídky.

Zvláště, když za dýdžejský pultík nakráčela v odvážném tílku s hlubokým výstřihem, ve kterém se vyjímaly její bujné vnady.

„Nebylo to nic prvoplánově vyzývavého, oblékla jsem si normální maskáčové kalhoty, kecky a tílko, když se ale skláním nad mixážním pultem, tak je hned všechno víc vidět,“ smála se Andrea, jejíž vnady nenechaly v klidu jediného muže v sále. První velké vystoupení své manželky si nenechal ujít ani samotný Jiří Pomeje, který si svou krásnou dýdžejku samozřejmě střežil jako oko v hlavě. 

Anna Veškrnová , Super.cz