Rozkošná dcera Diany Kobzanové má za sebou první návštěvu hokejového zápasu.

Rozkošná dcera Diany Kobzanové má za sebou první návštěvu hokejového zápasu. Foto: Super.cz/archiv D. Kobzanové

Exkluzivně jen na Super.cz: Takhle roztomilá dcerka Kobzanové fandí tatínkovi Frolíkovi na hokejovém zápase

Aniž by to zpozorovala média, Dianě Kobzanové (39) se podařilo sbalit úspěšného hokejistu severoamerické NHL Michaela Frolíka, otěhotnět s ním a porodit mu v Kanadě dceru.

Přestože modelka a moderátorka s novináři o svém soukromí příliš ráda nekomunikuje, dostali jsme od ní výjimku, takže jsme o narození její dcery přinesli ověřené informace. Nyní se na Super.cz můžete na přísně střežený poklad Diany a Michaela poprvé podívat.

Diana do nás vložila důvěru a poskytla nám exkluzivně fotky své dcery. Blonďatá kráska svého potomka včera zvěčnila na jeho historicky první návštěvě tatínkova hokejového zápasu. „Ella je k nám od narození milosrdná, takže si ji užíváme,“ říká Diana, jejíž dcera je prý neskutečně pohodové dítě, takže se jí na zápase mezi mnoha lidmi líbilo. Aby miminko nepřišlo k úhoně, Diana jeho sluch chránila vtipnými sluchátky.

Dlouho se spekulovala o tom, jak se čtyřměsíční holčička vlastně jmenuje. Pravda je taková, že nese kosmopolitně znějící křestní jméno Ella a příjmení zdědila po obou rodičích. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků