Revoluční pomocník: Smršťovací hadice

Zima ukončila svoji vládu a příroda se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. Je opět na čase probudit k životu i vaše zahradní nářadí. Zapomeňte na staré, těžké, špatně uskladnitelné hadice, se kterými je velmi špatná manipulace. Nová, revoluční, smršťovací hadice MAGIC HOSE je skvělým pomocníkem při každodenní práci, např. při zalévání zahrady, mytí oken, čištění, nebo třeba umývání auta.

Tato jedinečná hadice je velmi lehká, skladná, všestranná, a přesto dostatečně dlouhá a výkonná na to, aby vyhověla všem vašim potřebám. Hadice MAGIC HOSE se navíc nikdy nezamotá ani nezalomí, jako tomu dost často bývá u běžných zahradních hadic.

Koupit
nyní na www.x-hose.cz

Tato hadice se pod tlakem vody automaticky za několik vteřin roztáhne až na trojnásobek své délky a po vypuštění vody se vrátí zpět do původní velikosti.

Koupit
nyní na www.x-hose.cz

K této hadici dostanete zahradní trysku se sedmi funkcemi, adaptér na kohoutek včetně redukce pro připojení rychlospojky. Další výhodou je možnost spojování dalších hadic MAGIC HOSE dohromady, čímž získáte takovou délku, kterou vaše zahrada potřebuje. Vybírat můžete z několika velikostí.

Koupit
nyní na www.x-hose.cz

Časová osa článků