Cristiano Ronaldo má co ukazovat...

Cristiano Ronaldo má co ukazovat... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nagelovaný narcis opět v akci: Nejlepší fotbalista planety se svlékl do trenek a ukázal vyrýsované sexy břišáky

21. dubna 2015 17:54

Hvězda Realu Madrid a nejlepší fotbalista planety Cristiano Ronaldo (33) je nekorunovaným králem metrosexuálů, který si značně potrpí na módu. A tak není divu, že už nějaký ten pátek prezentuje vlastní kolekce spodního prádla.

Nagelovaný narcis nedávno nafotil zbrusu novou kampaň spodního prádla své vlastní značky CR7, aby se jako obvykle všechny fanynky měly na co dívat. Hvězdný Ronaldo by totiž nikdy nevlezl před fotoaparát bez vyrýsovaných břišáků.

Fotbalový virtuos tráví hodně času nejen na zeleném pažitu, ale i v posilovně a samozřejmě před zrcadlem. Na svou image pečlivě dbá, a tak by bez pořádné muskulatury ani nevylezl ven.

Svalnatou postavu si donedávna hýčkala v posteli ruská topmodelka Irina Shayk. Hvězdný pár se ale po pětiletém vztahu rozešel a Irina si vůči Ronaldovi nebrala vůbec žádné servítky. Trojnásobný držitel Zlatého míče byl podle ruské modelky pořád jako malý kluk, a navíc nevěděl, jak se správně chovat k ženám. Tučné konto fešáckého fotbalisty se však Irině zjevně zamlouvalo... 

Anna Veškrnová , Super.cz