Eva se odhalování nebojí.

Eva se odhalování nebojí. Foto: Tomáš Klos (5x)

Udělaly z ní implantáty lepší ženu? Silikonka z VyVolených odložila podprsenku jako zkušená provokatérka

Účastnice poslední řady VyVolených opět zúročila svá umělá ňadra a před objektivem pózovala jen s minimem oblečení. Eva Feuereislová (33) je na své nové tělo hrdá, takže s odhalováním nemá sebemenší problém.

Slávychtivá blondýna sní nejspíš o tom, že její fotky budou jednou zdobit titulní stranu Playboye, a tak si vyzkoušela, jaké to je vystavovat se před objektivem v dráždivých pózách. Známá silikonka tentokrát svá obří prsa prvoplánově neukazovala, ale zahalila se do rajcovního body se síťkou v oblasti dekoltu. Eva sice později odložila podprsenku, ale lehla si na břicho, takže toho také předvedla méně, než jsme u ní zvyklí.

Feuereislová je na nové fotky pyšná, ale když se jimi chlubila na sociální síti, nedopadlo to pro ni příliš dobře. Její profil byl totiž dočasně zablokován s odůvodněním, že publikuje erotický materiál. NeVyVolená Eva si ovšem svůj virtuální prostor uhájila a nadále tak může celý svět informovat o svém soukromí. Pokud by její profil zmizel trvale, byla by to zajisté obrovská ztráta pro celou Českou republiku. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků