Míša Ochotská se synem

Míša Ochotská se synem Foto: Malvík (6x)

Tak to je síla: Ochotská tři měsíce po porodu váží jen 49 kilogramů

8. dubna 2015 14:34

Moderátorce Michaele Ochotské (33) by mohly všechny čerstvé maminky závidět. Zatímco většina z nich se dlouho pere s kily, které přibraly během těhotenství, Míša je necelé tři měsíce po porodu na své váze. A to se přitom těšila, že jí nějaká těhotenská kila zůstanou.

"Byla jsem před těhotenstvím už moc hubená, i když jsem o to nestála. S Lukášem jsme hodně cestovali, neustálé přesuny z jednoho konce světa na druhý a posuny času udělaly své. Tak jsem si ta kila navíc v těhotenství užívala a vlastně se modlila, aby nějaká zůstala nahoře," řekla Super.cz Ochotská.

V porodnici ale většinu kil nechala a dva měsíce po narození Andrease už je zase štíhlá jak proutek. "Běhám kolem malého, Lukáš je stále na cestách, a tak je to hodně na mně. Stále kojím a malej mě dokonale vysává," vysvětluje moderátorka a zdůrazňuje, že poruchou příjmu potravy opravdu netrpí.

"Jediný, kdo věří, že jsem otesánek, je Lukáš, neboť mě vidí pořád jíst, a když je v Čechách, denně mi kupuje muffiny, čokolády a zmrzliny. Včera mi ze Sparty dovezl můj oblíbený smažený sýr s tatarkou a pro jistotou mi vzal dvě porce," směje se Míša, která má po dlouhé době partnera na pár dní doma.

"Malého si užívám. Sice ho vidím každý den po Skypu, ale samozřejmě to není úplně ono. Přebaluju, pomáhám, a kdybych mohl, tak i kojím," dodal se smíchem Lukáš, který s Míšou vyrazil dokoupit výbavičku do dětského obchodu v Hostivici a už dnes odlétá na turnaj do Monaka.

Míša zůstává v Praze a je maminkou na plný úvazek. Do práce se zatím nehrne. "Všichni se mě ptají na práci. Moje práce je být tou nejlepší maminkou a partnerkou. Vrátit se k moderování určitě chci, ale teď si chci užít tohle období, jak nejvíc to jde. Nepatřím mezi ty, které vysedávají po barech s papírovými korunkami na hlavě nebo na tenisových zápasech čekají, až je zabere kamera. Mám trošku větší cíle, ale nyní je na prvním místě Andreas," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz