Olga Menzelová Super.cz

Olga Menzelová po porodu druhého dítěte poprvé na večírku: Už je zpět na své váze!

4. dubna 2015 5:55

Manželka režiséra Jiřího Menzela Olga (41) se poprvé po porodu druhé dcery Evy objevila na párty. Dva měsíce po porodu si nenechala ujít kosmetickou akci svojí oblíbené značky a vypadala úžasně. Na její postavě není vůbec znát, že ještě nedávno nosila v bříšku miminko. "Skoro jsem v těhotenství nepřibrala, i proto se to nevědělo, nebylo to moc vidět. Přibrala jsem osm až deset kilo, nevím přesně. V devátém měsíci jsem byla ještě na akci, bylo hrozně vtipný, že jsem měla před porodem a novináři to vůbec nepoznali," usmívala se Olga.

"Cítím se dobře, jsem šťastná, Evička je krásná, jsme z ní všichni dojatí," řekla Super.cz Olga Menzelová. "Je to honička, ale já jsem to tak chtěla. Malá je hodná, nevím, co jsou to probdělé noci, je zlatá, spí celou noc, jen s pauzami na kojení, je úžasné miminko," pěje ódy na dceru.

Menzelová ani po porodu druhé dcery nepolevila s prací. "Nikdy jsem pracovat nepřestala, ale jsem pánem svého času, nemusím chodit někam do kanceláře. Když už musím na schůzky, uzpůsobuji je tak, aby byly blízko domova," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků