Petra Faltýnová si dokonalou postavu udržuje už léta...

Petra Faltýnová si dokonalou postavu udržuje už léta... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Hříšná Petra Faltýnová má pořád postavu dvacítky: 7 žhavých fotek v prádle i plavkách, kterými uhranula nejen Leoše Mareše

Modelka Petra Faltýnová (43) včera oslavila už sedmatřicáté narozeniny a je neuvěřitelné, že si pořád udržuje sexy postavu, kterou by jí mohla závidět i dvacetiletá kráska.

Jako jedna z mála českých modelek si troufne předvádět v prádle a plavkách, aniž by se musela bát, že spíše než pevným zadečkem zaujme nevzhlednou celulitidou.

V naší fotogalerii si připomeňte, jak to Petře slušelo na přehlídkovém mole v minulosti a jaká kočka je to dnes. Rozdíly samozřejmě najdete, protože ani věčná přítelkyně Leoše Mareše (45) neumí zastavit čas, přesto je vidět, že si neustále udržuje ukázkovou postavu.

A to je samozřejmě kromě neuvěřitelné vzájemné přitažlivosti jeden z důvodů, proč se Leoš Mareš už poněkolikáté k Petře Faltýnové vrátil, ač se s ní už několikrát rozešel. Momentálně si náš nejlépe placený moderátor užívá společně se synem Matějem, Petrou Faltýnovou a její dcerou Adrianou na rodinné dovolené ve Spojených arabských emirátech

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků