Taková normální rodinka na dovolené

Taková normální rodinka na dovolené Foto: Instagram L. Mareše

Mareš plní úlohu hodného taťky a partnera. Pár hodin po České Miss upláchl s rodinou do exotiky

2. dubna 2015 12:47

Je klidně možné, že tento „šestnáctý“ návrat Leoše Mareše (41) k Petře Faltýnové (39) se tentokrát podaří. Moderátor to vzal za správný konec a je vidět, že se věnuje nejen své partnerce, ale i dětem.

Ihned po sobotním finále České Miss Leoš Mareš s Petrou Faltýnovou a svými potomky vyrazili na dovolenou do Spojených arabských emirátů. Před prací tak moderátor dal přednost odpočinku a rodině.

Mareš dokonce nemoderoval úterní tiskovou konferenci hudebních Cen Anděl. „Musím zastoupit Leoše Mareše. Omluvil se mi, že toho na něj bylo po České Miss hodně, a tak odpočívá,” nechal se slyšet producent Lešek Wronka, který známého moderátora v jeho úloze nahradil. Ranní show na Evropě 2 za něj prozatím vzal Jakub Kohák.

Mareš, Faltýnová a jejich děti si podle všeho užívají v Abú Dhabí. Po delší pauze se totiž Leoš pochlubil momentkami z dovolené prostřednictvím svého profilu na sociální síti. Bylo vidět, že si vodu, sluníčko a exotické prostředí užívají. „Hned po České Miss v neděli ráno jsme zmizeli,” komentuje snímky Mareš. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zrušit