Ewa se cítí sebevědomě.

Ewa se cítí sebevědomě. Michaela Feuereislová

Líbí se vám Farna? Zpěvačka přišla na to, jak odpoutat pozornost od svého ženského pozadí

Za outfity byla ve svém boubelatém období často kritizovaná. Ewa Farna (28) sice zhubla, ale její postava stále neoplývá Body Mass Indexem o hodnotě 14 či 16 jako u profesionálních modelek. Nemůže si proto na sebe navěsit cokoli bez rozmyslu, ale musí respektovat své ženské tvary.

Na tiskovou konferenci připravovaného ročníku cen Anděl oblékla šaty z materiálu s vysokou gramáží, které naštěstí přepásala zlatým páskem, což její figuře velmi prospělo. Díky komplikovaným vzorům látky se podařilo také opticky rozbít celek a Ewa v šatech nevypadala tak rozložitě. Možná také proto, aby zpěvačka odpoutala pozornost od ne úplně lichotivých částí svého těla, tak zvolila výrazné obutí, které díky svému střihu a zlaté špičce odpoutalo pozornost od zbytku.

Během tiskové konference Ewa upozornila na svou nominaci na cenách populární hudby, připomněla také, že vyjíždí na turné s názvem V akustickém směru. „Tohle turné není jen pro mé fanoušky, ale je pro všechny lidi, kteří mají rádi hudbu. Tyto koncerty nebudou o tom, jestli někdo moje písničky zná, nebo ne. Je to o tom, že mám skvělé muzikanty, bude to hodně hudební, srdcové,“ lákala na své koncerty česko-polská zpěvačka.

Zpěvačka pojala jazzovo-akustické turné velmi komorně. „V intimní pokojíčkové atmosféře budu mít hosty, rekvizity, kapelu. Na tom je to postavené,“ říká. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků