Upusťte páru! Nejlepší tipy nejen na jarní dovolenou!

31. března 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Klikli jste na tento článek z posledních sil? Pak potřebujete oddych. Utečte do buše, k moři nebo se jen tak toulejte po horách. Ale nezůstávejte v tom sami. Říká se, že nejlepší je cestovat ve dvou, tak si někoho najděte. S výběrem hezké dovolené za ještě hezčí cenu už vám pak pomůže Slevomat.cz.
Jste v tom až po uši? Zkuste romantiku pro dva!

Jste v tom až po uši? Zkuste romantiku pro dva!

Dlouhodobé vztahy mohou spadnout do nudné rutiny a těm novým nezaškodí trochu pomoc. Sáhněte po některém z romantických pobytů. Útulné interiéry, lebedění si ve vířivce, výhledy do horských údolí při západu slunce i procházky lesem, to všechno může zafungovat, když jde o to navodit tu správnou atmosféru. V ceně pobytu často bývá i večeře při svíčkách, při které můžete svou milou třeba požádat o ruku.

Více
nyní na www.slevomat.cz
Probublejte se k pohodě ve vířivce

Probublejte se k pohodě ve vířivce

„Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele.” Když vám schází obojí, zkuste lázně. Vířivka, sauna i masáž z vás zaručeně vyplaví všechen pracovní stres. Moderně vybavená wellness mívají hotely a penziony nejen v lázeňských oblastech, ale i na horách, v CHKO či v blízkosti vinných sklípků. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte za wellness hýčkáním třeba už tenhle víkend.

Více
nyní na www.slevomat.cz
Buďte ve světě jako doma

Buďte ve světě jako doma

Kdo necestuje, jako by nežil. Poznávejte památky, ochutnávejte proslulé zahraniční dobroty a nasávejte jedinečnou atmosféru evropských metropolí, jako je Paříž, Řím, Berlín a mnoho dalších. Preferujete autobus, nebo byste raději letěli? Možností je mnoho. Cestovatelský zážitek taky určitě neurazí ani jako dárek k narozeninám nebo výročí.

Více
nyní na www.slevomat.cz
Dovolená u moře pro velké i malé

Dovolená u moře pro velké i malé

Všechny cesty nevedou do Říma, ale některé vás zavedou i na pláže do Tuniska, Turecka, Řecka, Chorvatska, Bulharska a do dalších atraktivních destinací. Na své si přijdou milovníci písku i oblázků. Zabalte si plavky a namažte se krémem, u moře to totiž pálí. A těm, kterým to opravdu pálí, jezdí na výhodnou dovolenou přes Slevomat.

Více
nyní na www.slevomat.cz