Žaneta Muchová odhalila ženské půvaby.

Žaneta Muchová odhalila ženské půvaby. Foto: Super.cz/Filip Matušinský/TV Barrandov

Vycházející televizní hvězdička odhodila stud a svlékla se: Nahou krásku zakrývaly jen bankovky

28. března 2015 6:55

Televizní moderátorka Žaneta Muchová (34) odhodila stud a poprvé v životě pózovala na odvážných sexy fotkách.

Moderátorka pořadu Žaneta Show, v němž se setkávají lidé z ulice, aby se divákům svěřili se svými často strastiplnými životními příběhy, tak doslova na vlastní kůži poznala kouzlo pořádného balíku peněz. „Nedávno jsme natáčeli díl o lidech, kterým peníze změnily život. Musím uznat, že koupat se v miliónech není vůbec špatné. Jen je škoda, že nebyly moje,“ smála se při focení moderátorka.

Slast peněz ale lehce kazil stud. „Pocit koupat se v penězích byl sice v tu chvíli moc pěkný, mně ale víc záleželo na tom, zda bankovky zakrývají vše, co zakrývat mají,“ netajila se obavami Žaneta. S podobným focením totiž dosud neměla žádnou zkušenost.

„Zatím jsem opravdu nikdy žádné takové fotky nefotila. Ale díky týmu a skvělé partě lidí se to nakonec zdá velmi jednoduché,“ pochvalovala si Žaneta a příjemně překvapený byl i fotograf. „Spolupráce je nad očekávání výborná. Byl jsem varován, že nikdy v životě nefotila. Když jsem na ni poprvé zaměřil objektiv, zjistil jsem, že z prvních pěti snímků je pět dobrých. Počítal jsem s minimálně šestihodinovým focením a teď to vypadá, že to i s několika přelíčením zvládneme za polovinu času,“ pochvaloval Filip Matušínský. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků