Kateřina Klausová po smrti Petera Kovarčíka promluvila.

Kateřina Klausová po smrti Petera Kovarčíka promluvila. Michaela Feuereislová

Tahle blondýnka byla poslední kráskou, kolem které se točil Peter Kovarčík. Nikdy neměl krásnější!

26. března 2015 12:56

Modelka a začínající herečka Kateřina Klausová, která se má v připravovaném filmu o Lídě Baarové objevit v roli Adiny Mandlové, byla poslední krásnou ženou, kolem které se před smrtí neustále točil Peter Kovarčík.

Ten se rád obklopoval krásnými ženami a Kateřina byla poslední, se kterou poslední měsíce chodil do společnosti a snažil se ji dostat na výsluní. Dal jí roli v Mamma Mia a také v Lídě Baarové, filmu, který produkoval.

Klausová je ze smrti producenta v šoku. "Vůbec to nechápu. Ať byl jakýkoliv, tak ke mně se vždycky choval nanejvýš slušně a mile. Naposledy jsme se viděli v pondělí v Továrně na iluze, kde plánoval co a jak na Thálie a jak se těší na naše Mamma Mia vystoupení v Obecním domě. Bylo mi divný, když jsem ho nemohla zastihnout, bavili jsme se o tom s kolegy a mysleli si, že je asi nemocný s nějakou chřipkou a vypnul na pár dní mobil, aby měl klid," řekla Super.cz Kateřina.

"A teď najednou tohle. Nikdy se mi nic podobného nestalo, je to šok, vůbec to nechápu a moc mě to mrzí. Fakt člověk se někdy patlá v nesmyslech, a přitom se může stát kdykoliv cokoliv," řekla Klausová a dodala, že s Kovarčíkem byli jen kamarádi, přátelil se i s její rodinou a víc mezi nimi nebylo. 

Gabriela Wolfová , Super.cz