Detoxikace a očista organismu bez odčervení ztrácí efekt! Čas běží a paraziti v těle se rychle množí

23. března 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
S jarem přichází správný čas na detoxikaci a očistu organismu, kterou máme spojenu především s hubnutím a přípravou na léto. Jen málokoho však napadne, že celkový jarní úklid organismu spočívá také v kvalitním odčervení! Paraziti v těle představují nejen zdravotní riziko, a čím více času jim poskytnete, tím náročnější bude pro tělo se jich zbavit.
Spojte jarní detoxikaci s odčervením

Spojte jarní detoxikaci s odčervením

Detoxikace organismu je považována za nezbytný základ redukčního jídelníčku či diety. Rady, jak tělo pročistit, najdete nejen v moderní medicíně, ale osvědčené postupy nabízí i lidového léčitelství. Jen málokdo současně věnuje pozornost vlastnímu odčervení. Říkáte si, přece nejsem žádný pes! U chovatelů domácích mazlíčků je přítomnost parazitů v těle vyšší, ale ochráněni před jejich neblahými vlivy nejsou ani ostatní. Určitě si rádi pochutnáte na dobrém sushi a kolikrát jste na dovolené okusili jen zlehka omyté ovoce. O místních pouličních specialitách radši nemluvě, vždyť nedokonale tepelně zpracované jídlo je přímo rájem pro neviditelnou parazití havěť.

Zjistit více
nyní na www.Wurm-Ex.cz
Paraziti v těle aneb co všechno umí

Paraziti v těle aneb co všechno umí

Jistě jste si někdy říkali, proč mám zase nafouknuté břicho, nebo proč mě opět bolí žaludek. Načasování a skladba jídla během dne značně ovlivňují zažívací pochody a vytouženou váhu. Přestože se snažíte dodržovat správnou životosprávu, mohou vás tyto nevysvětlitelné obtíže postihnout. O přítomnosti parazitů v těle svědčí často se opakující únava, nespavost i náhlé alergie. Rovněž nežádoucí úbytek váhy představuje jeden z příznaků. Parazité přispívají k mnoha nemocem. V některých případech jsou jejich prvotní příčinou, jindy naopak jednou z mnoha. Především v období s vyšší fyzickou aktivitou či nadměrným nervovým napětím, pocítíme jejich dopad na tělo mnohem více.

Zjistit více
nyní na www.Wurm-Ex.cz
Odčervení je lidské

Odčervení je lidské

Už babičky dobře věděly, proč několikrát do roka pijí bylinné tinktury. Důvod nebyl jiný, než zbavit tělo nežádoucích parazitů. Starý zvyk jsme si neuchovali a odčervení se v moderním pojetí stalo pouze otázkou zvířecích miláčků. Parazité v těle přežívají dlouhou dobu a mají schopnost doslova splynout s okolním prostředím. Navíc imunitní systém těla je po čase přijme za své a více proti nim nebojuje. Právě zde je vhodné sáhnout po antiparazitiku, které důsledně, ale k tělu ohleduplně, s parazity zatočí. Odměnou vám bude dobře fungující organismus, který bude na vaše snahy zhubnout reagovat daleko pozitivněji. Zbavíte se rovněž nenadálých a limitujících komplikací.

Zjistit více
nyní na www.Wurm-Ex.cz
Přírodní a účinný Wurm-Ex

Přírodní a účinný Wurm-Ex

Jediný volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex představuje cestu, jak se parazitů v těle zbavit. Zapojte do užívání celou rodinu a podpořte činnost organismu každého člena domácnosti očistnou desetidenní kúrou. Huminové kyseliny na sebe váží anorganické látky v podobě těžkých kovů a všechny sloučeniny biologického původu. Naproti tomu ořešák královský zvyšuje obranyschopnost a odolnost těla před parazity. Složení Wurm-Ex je doplněno dalšími zdraví prospěšnými látkami – kurkumou dlouhou, kyselinou pantothenovou a riboflavinem. Kombinací účinných látek a technologií postupného uvolňování dosahuje Wurm-Ex pozitivních výsledků v boji proti vnitřním parazitům v těle.

Zjistit více
nyní na www.Wurm-Ex.cz
Wurm-Ex a vrcholoví sportovci

Wurm-Ex a vrcholoví sportovci

O tom, že detoxikace je základ, který bez odčervení nemá odpovídající dopad, se přesvědčili mnozí. Vždy záleží na tom, jaký prostředek k němu využijeme. Přírodní bylinky stěží nasbíráme v odpovídajícím množství, proto je lepší zvolit doplněk stravy s obsahem přírodních složek v koncentrované formě. Doplněk stravy Wurm-Ex si získal sympatie i mezi českými vrcholovými sportovci. Například atlet Jan Kudlička, reprezentant ve skoku o tyči, se podělil o osobní zkušenost: „Nastartování správné životosprávy se neobejde bez počáteční detoxikace organismu. Nejen moje psychická pohoda, ale zejména fyzická připravenost je základem pro podávání sportovních výkonů na vrcholové úrovni.“

Zjistit více
nyní na www.Wurm-Ex.cz