Když se Kim Novak nalíčí, vypadá hned o třicet let mladší.

Když se Kim Novak nalíčí, vypadá hned o třicet let mladší. Michaela Feuereislová

Kim Novak v Praze: Odhodila brýle a klobouk a předvedla, jak na ní zapracoval čas a ruce plastických chirurgů

Již jsme vás informovali, že jednou z hlavních hvězd kromě známého britského herce Alana Rickmana a oscarového režiséra Jeana-Jacquese Annauda je herečka Kim Novak.

Hvězda stříbrného plátna padesátých a šedesátých let přiletěla do Prahy toto úterý. Ty dva dny odpočinku v zemi svých předků dvaaosmdesátileté herečce zjevně prospěly. Těsně po příletu na letišti hollywoodská star kryla svou tvář slunečními brýlemi a širokou krempou klobouku, a to, co bylo z jejího obličeje vidět, působilo jako špatně odvedená práce nějakého plastického chirurga s řeznickým výučním listem. Včera během zahájení filmové přehlídky ale vypadala herečka na svůj věk fantasticky - svěží, odpočatá, skvěle naladěná. „Jsem ráda, že jsem konečně doma,” prohlásila Novak během galavečera v Obecním domě, před kterým převzala sošku Kristiána za přínos světové kinematografii.

Ve společnosti filmařů se Kim Novak cítila včera večer velmi dobře a vůbec si nepřipouštěla únavu. Z Obecního domu odjela hollywoodská legenda do hotelu až po jedenácté hodině večerní. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků