Jan Saudek s manželkou Pavlou a nejmladší dcerou Josefínou

Jan Saudek s manželkou Pavlou a nejmladší dcerou Josefínou Herminapress

Fotograf Saudek ukázal nejmladšího potomka: Podívejte se, kolik má jeho ani ne dvouměsíční dcera vlásků!

19. března 2015 11:30

Fotograf Jan Saudek (83) se koncem ledna stal podvanácté otcem (počet jeho potomků není přesně znám, ale čtvrtá manželka Pavla, která je také maminkou nejmladšího potomka, se dopočítala právě k tomuto číslu, on prý ale uvádí i čísla vyšší). Saudkovo nejmladší dítě je holčička Josefína.

S Josefínou v náručí dorazila Pavla na autogramiádu k manželově monografii s názvem Saudek. A prozradila, že by svým třem dětem ráda pořídila dalšího sourozence. „Jan pravděpodobně řekne, že už nechce. Andule je šest a Matějovi osm, ten rozdíl šest let mezi dětmi je znát. Ale oni Josefínku milujou a vzali ji jako parťáka mezi sebe. Myslím, že to tak bude pokračovat a dokážou se později o sebe postarat navzájem. Takže za nějaké dva roky bych chtěla Jana ještě umluvit,“ usmívala se Hodková.

Jan podle svých slov už není v takové kondici, v jaké by chtěl být, ale i na to má Hodková odpověď: „On přiznává, že už mu ubývají síly a že to na hrazdě není takové jako před čtyřiceti lety. Ale to je přece normální. Jinak má pořád úžasnou energii a je vitální, klidně bych ho srovnávala s padesátníkem,“ chválí svého muže. 

Jana Hofmanová , Super.cz