Vrátí se Láďa na Primu a bude tam vařit s odpůrcem hrušek Pohlreichem?

Vrátí se Láďa na Primu a bude tam vařit s odpůrcem hrušek Pohlreichem? Foto: Super.cz/archiv FTV Prima, Hermína

Zdeněk Pohlreich o společném vaření s Láďou Hruškou: Je to zvrhlé a lítaly by facky!

Představa, že by skutečně dostal společný pořad s Ladislavem Hruškou (43), kuchařského mistra Zdeňka Pohlreicha (64), dlouhodobého kritika Láďova lidového vaření, dost pobavila. „To by bylo facek,“ prohlásil pro Super.cz mlsně!

Podle našich zpráv Prima o podobném magnetu pro diváky opravdu vážně uvažuje. Sám Pohlreich tvrdí, že o ničem neví.

„Kvůli tomu se mi z televize nikdo neozval. Nevím, může to být nějaká kachna. O čem jedná, nebo nejedná televize, je mi jedno. Nejsem ten, kdo to tam řídí, já jsem v televizi na návštěvě,“ řekl nám zkraje.

„Zatím mi taková fantastická nabídka skutečně nepřišla. Ale přijde mi to dobrý. Vážně: nevím, nemáme nic společného,“ přemítal už vážněji. Prý by ho překvapilo, kdyby po něm Prima něco podobného chtěla.

Představa, že by Hrušku pro potřeby natáčení zaměstnal v jednom ze svých podniků, a tam by ho pár dnů pořádně peskoval, ho vyděsila. „Takhle zvrhlý ještě nejsem,“ dodal Pohlreich.

Jak Super.cz již uvedl, spolupráce Hrušky s Primou není zatím vůbec jistá. Horečně totiž jedná i s jinou stanicí a podle našich zpráv zatím ani s jednou nepodepsal smlouvu. Ostatně nemá kam spěchat, výpovědní lhůta na Nově mu končí až posledního dubna. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků