Stephanie Sigman ve filmu Miss Bala

Stephanie Sigman ve filmu Miss Bala Profimedia.cz

Agenta 007 čekají žně: V nové bondovce se kromě zralé Italky a éterické Francouzky dočká i této sexy Mexičanky

Daniel Craig se v nové bondovce pořádně zapotí. Kromě akčních scén na něj totiž čekají hned tři krásky, které rozšíří sbírku ženských trofejí nejslavnějšího filmového agenta. James Bond a spolu s ním i diváci se kromě takových hereček, jakými jsou Monica Bellucci a Léa Seydoux, dočkají i Stephanie Sigman.

James Bond si ve svém 24. filmovém dobrodružství užije opravdu široké spektrum milenek. Vedle padesátileté Bellucci jeho svodům podlehne i o generaci mladší Léa Seydoux, jejíž první záběry z filmu Spectre ovšem příliš nadšení nevzbudily. Režisér Sam Mendes ale neponechal nic náhodě a jako třetí Bond girl obsadil mexickou krásku Stephanii Sigman.

Budoucí milenka agenta 007 se proslavila filmem Miss Bala, v němž ztvárnila dívku toužící po vítězství v soutěži krásy, která se zaplete do mafiánských intrik. Role ve Spectre je pro ni obrovskou příležitostí, díky níž ji na plátně uvidí milióny diváků po celém světě. Stephanie se údajně ve filmu, který do kin dorazí letos v listopadu, nedožije závěrečných titulků, ale i kdyby se objevila v jediné scéně, půjde o zásadní zlom v její kariéře. 

Kdo bude největší hvězdou nové bondovky Spectre?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků