Johnny Depp se popáté vrátí na plátna kin jako Jack Sparrow.

Johnny Depp se popáté vrátí na plátna kin jako Jack Sparrow. Profimedia.cz

Johnny Depp se zranil při natáčení nových Pirátů z Karibiku: Do nemocnice letěl přes půl planety

Natáčení trháku, který by měl zachránit skomírající kariéru Johnnyho Deppa (51), pro herce nezačalo zrovna příliš šťastně. Představitel kapitána Jacka Sparrowa si na place poranil ruku a musel být svěřen do péče lékařů.

O tom, že nešlo jen o škrábnutí, svědčí fakt, že byl Depp z Austrálie, kde natáčení pátého dílu dobrodružné série probíhá, letecky přepraven do USA, kde se dočkal prvotřídní péče. Produkce filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales tvrdí, že hercův úraz natáčení nezkomplikoval. Stále se tak počítá s premiérou v červenci roku 2017.

Johnny Depp se v Austrálii popáté převtělil do postavy, která mu zajistila obrovské příjmy i nominaci na Oscara. Návrat k Pirátům je pro něj sázkou na jistotu. Naposledy se jako Jack Sparrow objevil v roce 2011 ve filmu s podtitulem Na vlnách podivna. Poté to šlo s jeho kariérou z kopce.

Herec, který se v únoru oženil s Amber Heard, má na kontě několik propadáků, kvůli nimž jeho hvězdné renomé značně kleslo. Po Osamělém jezdci a Transcendenci se letos objevil v komedii Mortdecai: Grandiózní případ, která by se měla spíše jmenovat Grandiózní průšvih. Film s rozpočtem 60 miliónů dolarů totiž na celosvětových tržbách nevydělal ani polovinu svých nákladů. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků