Amber Rose je opět k mání...

Amber Rose je opět k mání... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Rozvádí se a nutně potřebuje chlapa: Výrazně tvarovaná modelka své oblé křivky vystavila v sexy prádle, které ochotně svlékne

Provokatérka Amber Rose (37) se vždy ráda předváděla, ale po svatbě a porodu syna Sebastiana se výrazně zklidnila. Teď se ovšem rozvádí, takže nastal čas opět nasadit ženské zbraně do plné pohotovosti.

Modelka, která se dokázala na molu prosadit i se svými plnými tvary, se odhaluje více než leckterá Playmate. Přestože má míry, jaké by pro řadu kolegyň byly pohromou, může se pochlubit početným publikem, pro něž je sexsymbolem.

Ještě loni se zdálo, že Amber prožívá štěstí po boku manžela Wize Khalify a jejich syna. Rodina se jí však nečekaně rozpadla a modelka se tak opět vrátila do časů, kdy se snažila ulovit nějakého vlivného muže. Teď jí ovšem situaci komplikuje fakt, že nepotřebuje jen milence, ale také náhradního tatínka pro téměř dvouletého Sebastiana.

Podle fotek, jimiž se Amber v poslední době prezentuje, to tak ovšem nevypadá. Její selfie z koupelny v rajcovním prádle totiž působí jako z erotické seznamky, jejíž uživatelé mají zcela jiné zájmy než vychovávat cizí děti. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků