Žhavé novinky sezóny jaro - léto 2015 v oblasti dámského spodního prádla

8. března 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Mezinárodní společnost Felina, specialista na kvalitní dámské prádlo již od roku 1885 slaví letos 130 let od založení! V nabídce jsou jubilejní série spojené s akcí na prodejnách. Akce budou probíhat od 1.4. 2015 sledujte stránky www.felina.cz. V nabídce jsou značky FELINA, CONTURELLE by FELINA a značka pro mladé UNUSUAL. Společnost klade maximální důraz na perfektně padnoucí prádlo, výbornou kvalitu a elegantní střih do velkých velikostí. V nabídce jsou velikosti u některých sérií až do košíčku H.
Jarní kolekce FELINA

Jarní kolekce FELINA

V jarní kolekci FELINA je například nová série 205 BLOSSOM, která dává nesrovnatelně měkký a přirozený pocit na kůži, s obsahem bavlny větším než 20%. Vnitřní část košíčku obsahuje bavlnu a na vnější straně je syntetické vlákno. Většina použitých materiálů je "Made in Germany", to podtrhuje vysokou kvalitu modelů. Bohatá výšivka ve tvaru růže propůjčuje sérii atraktivní vzhled. Boční dílek u podprsenek a body se stará o dodatečnou oporu až do velkých velikostí košíčků.

Více informací
nyní na www.felina.cz
Conturelle by Felina

Conturelle by Felina

Značka Conturelle by Felina nabízí bohatou nabídku úžasných fashion sérií a samozřejmě také doplnění barev u stálých oblíbených sérií. Vlevo na obrázku série 891 5th Avenue jubilejní série s dárkem! K nákupu je dárek lak na nehty v barvě podprsenky! V barvách pudrová nebo tyrkysová. Vpravo série 890 Manhattan. Série byla inspirována ruchem velkoměsta. Barvy flamingo, černá udávají tón Manhattanu. Celkem devět různých střihů obsahuje tato série. Absolutně retro a stylová je Longbra s prodlouženou podprsenkou. Zvláštnost: Swarovski kamínek je umístěný na středu.

Více informací
nyní na www.felina.cz
Série 889 Soho

Série 889 Soho

SOHO nabízí uměleckou rozmanitost, jako tato série. Bohatá vícebarevná květinová výšivka ve dvou barevných provedení, vanilka a Scarlet (intenzivní odstín červené), dvě zcela rozdílná provedení. Barevné provedení Scarlet, čerstvá barva vanilky v kombinaci s různými odstíny modré a petrolejových tóny.

Více informací
nyní na www.felina.cz
Buďte trendy a sexy s novou řadou [un: usual]

Buďte trendy a sexy s novou řadou [un: usual]

Značka [un:usual] nabízí módní pohodlné spodní prádlo pro mladé ženy se sebevědomím a většími velikostmi košíčků. Stálá nabídka je doplněná o nové jarní fashion série. Pozitivní mix vzorů a kombinace materiálů a výrazných barev a kontrastů. Nové barvy v programu SHAKE IT. „Namixujte“ si individuálně soupravu! Kalhotky této nové standardní série je možné „namíchat jako koktejl v baru“. Kalhotky hipster a stringpanty jsou také ve výrazných svěžích fashion barvách, vhodně doplňují jarní nabídku. Poprvé pro sezónu jaro/léto v nabídce tílko. Hladký, přiléhavý, stahovací materiál. Lehce stahuje oblast břicha.

Více informací
nyní na www.felina.cz
STYL a KABO

STYL a KABO

Již nyní se můžete těšit na novinky podzim- zima 2015, které společnost FELINA představila na přehlídkách veletrhu STYL a KABO 21.-23.2.2015 v Brně. Na obrázku modelky Dominika Hužvárová, Lucie Procházková a Michaela Haladová. Foto: zdroj STYL a KABO.

Více informací
nyní na www.bvv.cz