Zoe má dokonalou postavu, ale příliš toho na pláži neukázala.

Zoe má dokonalou postavu, ale příliš toho na pláži neukázala. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Lennymu Kravitzovi se dcera opravu povedla: Proč ale tato sexy kočička halí své dokonalé tělo do jednodílných plavek?

8. března 2015 16:57

Americký rocker Lenny Kravitz patří i po padesátce k nejatraktivnějším zpěvákům, jehož milují fanynky bez rozdílu věku. Atraktivní geny po něm očividně podědila i dcera Zoe (26), která na pláži vzbuzuje více obdivu než leckterá modelka.

O tom, že z Lennyho dcery roste výstavní kočka, není pochyb už několik let. Zoe v sobě totiž mísí krev obdivovaného zpěváka s herečkou a bývalou vítězkou několika soutěží krásy Lisou Bonet. Z tohoto genetického materiálu pochopitelně nemohla vzejít žádná ošklivka.

Na pláži v Miami není o celebrity nouze a každou chvíli se zde vystavuje nějaká modelka rozšiřující portfolio svých fotek. Zoe se však stala středem pozornosti navzdory tomu, že zvolila poněkud konzervativní jednodílné plavky. Dcera Lennyho Kravitze přitom disponuje křivkami, s nimiž by se mohla objevit i na titulce magazínu Sports Illustrated. Tam by ale musela povinně obléknout úsporné bikiny.

Zoe se však modelingu prozatím nevěnuje a raději se vydala ve stopách své matky. Už v 18 letech si zahrála v romantickém snímku Koření života a její filmografie se úspěšné rozrůstá. Letos ji uvidíme ve vysokorozpočtových a hvězdně obsazených hollywoodských trhácích Rezistence a Šílený Max: Zběsilá cesta. 

Adam Chromý , Super.cz