Roman s manželkou Terezou

Roman s manželkou Terezou Michaela Feuereislová

To je rychlost: Manželka Romana Vojtka ještě neporodila, a už začalo dělení majetku

Tak to je síla. Roman Vojtek před pár dny opustil těhotnou manželku Terezu, která už za měsíc přivede na svět jejich druhého potomka. Tereza skončila na kapačkách a na antidepresivech. Prožívá nejtěžší období svého života a musí být silná nejen kvůli nenarozenému synovi, ale také dceři Editě.

A místo přípravy na porod už musí řešit majetkové vyrovnání. Ve hře jsou nejen alimenty, ale především dům za deset miliónů korun v Řitce u Prahy, který je v katastru nemovitostí zapsán na Vojtka. Tereza by tak mohla skončil bez střechy nad hlavou.

"Na části majetkového vyrovnání už jsme domluveni. Mluvíme s Terezkou spolu o vypořádání majetkových věcí, protože jsem to chtěl udělat," řekl Blesku Vojtek. "Aby byla Terezka co nejvíc v klidu a porod proběhl co nejvíce v klidu, tak jsme se domluvili na penězích, které jí budu dávat na obě dvě děti po dobu, než začne pracovat a bude doma. Domluvili jsme se na péči, chci se v rámci možností o své děti starat," dodal Vojtek.

Vypadá to tedy, že černé svědomí si Roman odnesl z domu společně se svými pár věcmi, a Tereza tak s dětmi zatím bude bydlet v Řitce. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků