Muži konečně prozradili, po jakých ženách touží! Jste ženou jejich snů?

8. března 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
V ženských magazínech se neustále dozvídáme, jak má vypadat svůdná žena, co musíte dělat, aby z vás muži šíleli a jak nakopnout svůj sexappeal. Věděly jste, milé dámy, že většinu takových článků píší ženy? A že představy, které o svůdné ženě máme zaryté v mysli, nemusí ve skutečnosti vůbec fungovat? Podívali jsme se tomu na zoubek!
Muži odhalují svá tajemství

Muži odhalují svá tajemství

Jak jinak zjistit, po jakých ženách muži touží, než se jich přímo zeptat, že? Vyrazili jsme do ulic a zjišťovali, jaké kvality musí žena mít, aby se vloudila do mužské fantazie. A pokud čekáte klasická klišé, jste pěkně vedle! Nejčastější mužskou odpovědí bylo: „Nejpřitažlivější je žena, která se líbí sama sobě.“ To se hezky řekne, ale hůř dělá, viďte? Skvělým pomocníkem pro zvednutí sebevědomí je třeba sexy spodní prádlo – pořiďte si sexy kousek a uvidíte tu změnu! A co dalšího muži prozradili?

Více
nyní na ASTRATEX
Čiší z vás ženskost?

Čiší z vás ženskost?

To je totiž další položka na mužském seznamu přitažlivosti. „Líbí se mi ženy, které se nesnaží popírat svou ženskost a za každou cenu se vyrovnat mužům. Líbí se mi ženy, které umí svou ženskou stránku zdůraznit,“ svěřil se Pavel z Prahy. Pokud nevíte, jak své ženství opravdu oslavit, zkuste třeba obléct košilku Rozalia. Rozkvetlý dekolt a ženským tvarům lichotící střih z vás udělá bohyni ženskosti!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Milujeme podvazky!

Milujeme podvazky!

Ano, jedno klišé se přeci jen potvrdilo. Když přijde na spodní prádlo, muži zkrátka neodolají podvazkům. „Když kolegyni zpod krátké sukénky vykouknul podvazek, nedokázal jsem na zbytek mítinku ani trochu soustředit. Podvazky jsou nejvíc sexy věc, kterou si žena může obléct,“ prozradil Jan. A my nemůžeme nesouhlasit. Pokud chcete muže dostat na kolena, zkuste třeba podvazkový pás Demetria, který je navíc zdoben krajkovou sukénkou.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Jste tak trochu princezna?

Jste tak trochu princezna?

Ano? Pak vás muži budou ochotně na rukou nosit! „Líbí se mi, když je žena něžná a křehká a potřebuje mou pomoc. Bezmocná kráska je snad snem každýho chlapa, ne?“ ptá se Jirka. Pokud se ráda necháte zasypávat květinami, luxusní župánek Amelie inspirovaný francouzskou palácovou módou bude vaším nejkrásnějším doplňkem. Nyní už jen zbývá vypadat bezradně a chrabří zachránci se jen pohrnou!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Nevinná před lidmi, dračice v soukromí

Nevinná před lidmi, dračice v soukromí

„Má bývalka vypadala jako nevinnost sama, ale jakmile se za námi zavřely dveře od bytu, proměnila se v bohyni erotiky. Vždycky mě rajcovalo, že o její zvrhlosti nikdo neví. Pořád ji nemůžu dostat z hlavy,“ svěřil se Matouš. Nedá se mu divit, viďte? Pokud se chcete také takto zarýt někomu pod kůži, vybavte se nějakým tím erotickým oblečkem. Až se za vámi zavřou dveře a vy z koupelny vyjdete třeba v erotickém body Bernice, nebude myslet na nic jiného ještě hodně dlouho. Zaručeně!

Koupit
nyní na ASTRATEX