Takhle na jevišti stárne někdejší sexbomba.

Takhle na jevišti stárne někdejší sexbomba. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Profimedia.cz

Kleopatra s mega výstřihem i plnoštíhlá sedmdesátnice: Královská metamorfóza boubelky Csákové vám vezme dech

Dvojnásobná maminka Ilona Csáková (50) se po dlouhé mateřské pauze, kdy se naplno věnovala synům Danielovi a Dominikovi, vrací na muzikálová jeviště.

Momentálně pilně zkouší roli královny Viktorie v muzikálu Přízrak Londýna, který už příští týden uvede Divadlo Hybernia. Muzikálové role královen jsou živočišné zpěvačce s nezaměnitelným hlasem souzeny.

Královnu už na prknech, která znamenají svět, ztvární potřetí! A pokaždé se jedná o typově naprosto odlišnou ženu. Hned několikrát se Csáková s vervou sobě vlastní opřela do role egyptské královny Kleopatry. Postava energické panovnice a slavné svůdkyně statečných vojevůdců si žádala i odvážný kostým s hlubokým výstřihem, ve kterém značně vyvinutá Csáková zúročila všechny své ženské přednosti.

Kromě Kleopatry si Csáková střihla také roli královny Anny v muzikálu Tři mušketýři. Tehdy zářila sice bez výstřihu, ale v honosném kostýmu, jenž odhalil její ramena. S věkem interpretky stárnou i postavy, které jsou jí nabízeny. V Přízraku Londýna se divákům představí coby sedmdesátiletá královna Viktorie, a tak se na zpěvačce, která diety zřejmě zase hodila za hlavu, v maskérně pěkně vyřádí. 

Jako která královna se vám Ilona Csáková líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků