Vicky Jennings dnes váží polovinu své dřívější hmotnosti.

Vicky Jennings dnes váží polovinu své dřívější hmotnosti. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vdávala se jako metráček, pak ji přešla chuť k jídlu: Dříve macatá nevěsta se teď do svých svatebních šatů vejde dvakrát

2. března 2015 19:56

Když se Vicky Jennings (28) vdávala, nepatřila k nevěstám, jejichž fotky by svatební agentura zařadila do svého katalogu. Její váha tehdy totiž přesáhla metrák a manžel ji rozhodně ve své náruči neudržel.

Už ve svatební den Vicky moc dobře věděla, že nakynula do nebezpečných rozměrů. Přestože si vybrala šaty v největší dostupné velikosti, musela si je nechat rozšířit. Jinak by se do nich totiž nenacpala. Při prohlížení fotek se sebou nebyla příliš spokojená a rozhodla se svou nadváhu zredukovat.

Stačilo začít s pravidelným stravováním a Vicky ztratila téměř polovinu své hmotnosti. Macatá nevěsta si totiž libovala ve fastfoodech, jimž vděčila za svá přebytečná kila. Když začala pravidelně vařit a cvičit, záhy se proměnila v atraktivní ženu. Obří svatební šaty má Vicky stále ve své skříni, kde slouží jako varování. Pokud by se vdávala dnes, stačila by jí polovina materiálu. 

Adam Chromý , Super.cz