Whitney by měla malinko zapracovat na svém pozadí.

Whitney by měla malinko zapracovat na svém pozadí. Profimedia.cz

Tohle je zadeček modelky? Štíhlounká Whitney Port předvedla své pozadí plné celulitidy

19. července 2011 5:55

Americká modelka Whitney Port, která má velice široký záběr aktivit, jelikož je i redaktorkou, módní návrhářkou a dříve také hvězdou reality show, má obrovské štěstí. Je totiž od přírody krásně štíhlá. Ale ani jí se nevyhnul obávaný strašák všech žen - pomerančová kůže na zadečku a na hýždích. Ačkoli má jinak Whitney bezchybné a pevné tělo, s nepříjemnou celulitidou bojuje i ona jen velice těžko.

I přesto ale modelka vypadala v bílých bikinách se zajímavou barevnou aplikací perfektně. Svým úsměvem kolem sebe šířila dobrou náladu. Víkend strávila na floridské „pláži hvězd“ Miami Beach s kamarádkou a neznámým mladíkem, se kterým si užila plno legrace.

Whitney Port se stala součástí série The Hills na MTV, zároveň byla na této televizní stanici i moderátorkou, o módě psala do dívčího časopisu Teen Vogue, poté do magazínu W a pracovala také pro belgicko-americkou návrhářku Diane von Fürstenberg. Jako modelka předváděla například pro DKNY Jeans, minulý rok se objevila také v pánském Maximu. Od roku 2008 se věnuje navrhování vlastní módní kolekce Whitney Eve. 

Super.cz