Drahé euro inspiruje Čechy k dovolené v tuzemsku

4. března 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Oslabení koruny vůči euru letos podstatně zvyšuje zájem českých rodin o dovolenou v Česku. Domácí rekreace není ohrožena žádnými kurzovými výkyvy a intervencemi. Vsadíte-li letos také na tuzemskou kartu, v žádném případě nehrozí, že po Vás někdo bude chtít neočekávaný doplatek.
Dovolená v Česku

Dovolená v Česku

Dovolená v Česku znamená zažít prázdniny bez rizik, a že se jejich počet poslední dobou v Evropě zvýšil, o tom nelze pochybovat. Domácí dovolená byla, je i bude stabilně cenově nejpříznivější. Posuďte sami: - ušetříte za dopravu - ušetříte za stravování - ušetříte poplatky a příplatky spojené s létáním - ušetříte za výměnu peněz, výběry z bankomatů a roaming Stručně řečeno vaše dovolenkové náklady budete mít neustále pod kontrolou!

Více
nyní na chatyachalupy.cz
Opravdová rodinná dovolená

Opravdová rodinná dovolená

Českým rodinám není potřeba dlouze vysvětlovat, že domácí dovolená je maximálně výhodná pro děti. Ty jsou ušetřeny nepříjemného cestování až na kraj Evropy. Na chalupě se pak zabaví u bazénku, na houpačkách, anebo prostě přípravou večerního táboráku, spojeného s opékáním špekáčků. Rodiče mohou odpočívat, jsou klidnější a dovolenkování plní svůj účel.

Více
nyní na chatyachalupy.cz
Více než 1200 možností v ČR i SR

Více než 1200 možností v ČR i SR

Ubytování v Česku či na Slovensku už zdaleka nezajišťují pouze hotely a kempy. Síť rekreačních chat, chalup, prázdninových domů, vil, srubů atd. se stále rozšiřuje a zkvalitňuje. V naší nabídce jich najdete v současné době přes 1200.

Koupit
nyní na chatyachalupy.cz
Tištěný katalog zdarma pro všechny

Tištěný katalog zdarma pro všechny

Nabídka rekreačních chat a chalup pro vaši individuální dovolenou je velmi široká a různorodá. Obsahuje jak luxusní objekty pro náročné klienty, tak i ty cenově schůdnější, aby i ti, co nemají možnost do cestování příliš mnoho investovat, si mohli dopřát příjemnou a plnohodnotnou dovolenou. Je možné vybrat si dle vlastních priorit, popřípadě dle termínu vaší dovolené. Snadno se dostanete například ke zlevněným nabídkám či různým výhodám. Tištěný katalog zašleme každému zájemci na vyžádání ZDARMA.

Koupit
nyní na chatyachalupy.cz