Málokterá maminka vypadá ani ne čtvrt roku po porodu tak dobře.

Málokterá maminka vypadá ani ne čtvrt roku po porodu tak dobře. Foto: Facebook D. Kobzanové

Byla vůbec těhotná? Kobzanová se dva měsíce po porodu pochlubila bezchybnou figurou

Aniž by si toho všimla média, tak Diana Kobzanová (40) stihla sbalit úspěšného hokejistu NHL Michaela Frolíka, přijít s ním do jiného stavu, odnosit dítě, porodit a vrátit se opět do původních rozměrů. Kdyby se po delší pauze objevila blonďatá gazela ve společnosti, tak by na ní nikdo nepoznal, že prošla tak významnou životní změnou a stala se maminkou.

Na svůj profil na sociální síti modelka o víkendu umístila čerstvou fotku, na které pózuje ve sportovním úboru. Je vidět, že na jejím těle není ani gram tuku navíc a po vypouklém těhotenském bříšku není ani památky. „Mám teď stejnou váhu jako v osmnácti,“ svěřila se Super.cz s úsměvem Diana.

Kobzanová aktuálně pobývá v kanadském Winnipegu, kde její partner hraje za hokejový tým Winnipeg Jets. Během těhotenství Diana příliš nenabrala na váze. Do osmého měsíce těhotenství ještě běhala na páse a v devátém měsíci na něm aspoň trénovala chůzi. Proto si ani nemusela pořizovat speciální těhotenskou módu. „Neměla jsem pocit, že musím vypadat jako skříň,“ vzpomíná s humorem sobě vlastním na těhotenství Kobzanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků