Celeste Buckingham sbírá jednu cenu za druhou.

Celeste Buckingham sbírá jednu cenu za druhou. Foto: archiv Evropy 2

Už to zase dokázala: Hvězda ze SuperStar se podruhé za sebou stala absolutní vítězkou hudebních cen

Zpěvačka Celeste Buckingham (26), která se proslavila díky účasti v SuperStar, se už podruhé za sebou stala absolutním vítězem hudebních cen rádia Evropa 2 a sesterské stanice Europa 2.

Zpěvačka, která je momentálně až po uši zamilovaná, pak posluchačům exkluzivně prozradila, že se chystá na dostaveníčko s jednou z nejúspěšnějších kapel současnosti Maroon 5. Evropa 2 přichystala pro Celeste překvapení v podobě věnované písně od Rudy z Ostravy. Moderátor, zpěvák, bavič a miláček sociálních sítí jí živě do éteru zazpíval píseň Love Me Celeste Love Me Too.

Dalším nečekaným číslem pro posluchače bylo rapové vystoupení vítěze kategorie Zpěvák roku Alberta Černého (ze skupiny Lake Malawi), u kterého jsme zvyklí spíše na jemnější rytmy. Při dotazu, co si rád zpívá, odpověděl, že Beyoncé. Nikdo tedy nečekal, že místo ní „dá“ živě do éteru hip-hopový kousek od Eminema. Je nutno říct, že se toho zhostil s velkou parádou.

Moderátoři show Jindra Ekl a Matúš Krnčok si pozvali do studia i legendární partu Těžkej Pokondr, která dostala do varu celé studio i posluchače songem s Xindlem X. Nově vzniklá kapela Slza přihlížela vystoupení se značným respektem i přesto, že v Hudebních cenách zabodovala a porazila v kategorii Kapela i matadory české scény Chinaski.

„Chtěla bych poděkovat našim posluchačům, kteří rekordním počtem hlasů podpořili svoje oblíbené hudební interprety. Těším se na budoucí rok a doufám, že to bude minimálně tak skvělé jako letos,“ přála si ředitelka rádia Evropa 2 a Europa 2 Jitka Fűrst.

Kromě zmíněných hostů se vyhlášení zúčastnila i většina dalších moderátorů rádia – Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra či Nasty a samozřejmě nemohl chybět ani bombucman rádia Jakub Kohák. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků